Bestyrelsen for Øster Snede Indre Mission:

FormandMedarbejdere-Bjarne-Henriksen

Bjarne Henriksen (med i Omsorgs Team)
Gl.Sole
tlf. 75 89 04 08
mail: 5xhenriksen@mail.dk

 

Næstformand2017-06-01 20.43.11

Ole Gamborg (med i Børn & Unge Team)
Øster Snede
tlf. 22 86 19 20
mail: gamborg1970@gmail.com

 

KassererkontaktMedarbejdere - Peder Jakobsen

Peder Jakobsen (med i Praktisk Team)
Krollerup
tlf. 75 89 36 20
mail: pederj@pederj.dk

 

Øvrige bestyrelsesmedlemmer
Medarbejdere - Leif Nebel Møller

Leif Nebel Møller (med i Møde Team)
Bøgballe
tlf. 50 92 39 09
mail: leif@nebel.dk

 

Medarbejdere - Birgit Iversen

Birgit Iversen (med i Møde Team)
Kragelund
tlf. 61 28 32 20
mail: arnebirgit@hotmail.com

 

Mary-Anne Brixen (med i Møde Team)
Bøgballe
tlf. 75 89 36 15
mail: mkbrixen@gmail.com

 

Medarbejdere - Anders Due

Anders Due (med i Netværks Team)
Gl. Sole
tlf. 40 55 30 05
mail: anders.due@live.dk

 

Uden for bestyrelsen

Henning Hansen (Kasserer)
Kragelund
tlf. 25 25 00 80
mail: klippenokonomi@gmail.com

Lise Jakobsen (Sekretær)
Ø. Snede
tlf. 29 45 08 89
mail: lise.harfeld@gmail.com

Find organiseringsskitse her